!NgS!
Dobro došli na Forum National Geographic Senior!
Ulogujte se ili registrujte i zabavite sa nama :)
!NgS!
Dobro došli na Forum National Geographic Senior!
Ulogujte se ili registrujte i zabavite sa nama :)
!NgS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!NgS!


 
HomeHome  HomeHome  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  YoutubeYoutube  FacebookFacebook  GoogleGoogle  CHATCHAT  Song Of The WeekSong Of The Week  The Right MixThe Right Mix  

 

 Kapetan na Brodu

Go down 
+14
Taky
evailuvatar
No Ordinary
Pet Maniac
Stefan
Rock Princess
Psycho kid ♥
.Nina Swan.
*WiKiCa*
Amélie Poulain-Taky
Dita
Nix
Laza VS Zombies
Nina
18 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
AuthorMessage
Nina
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Nina


Female Aries Rat
Broj poruka : 1399
Datum upisa : 2009-09-26
Godina : 28

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/4/2010, 23:54

ljudovi ja nmg :S 9. :S
idem kod babe sedmog..pa se vracam tek 11. ili 12. :S izvinite :(
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 00:26

ja cu biti u BG-u svake nedelje od 31. januara....xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nina
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Nina


Female Aries Rat
Broj poruka : 1399
Datum upisa : 2009-09-26
Godina : 28

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 01:45

zarazila me ona stvar od jk ``insomnia``
ste poslusali?nemam komentara na pesmu...vilica mi se jos uvek nije vratila u normalu..xD
Back to top Go down
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 13:06

Jao Nina kakav si ti ljakse :P Pa naravno da me nije zarazio neki turban melos koji peva neka napucana profukljacha...pesma je ok ovako,ali daleko od toga da je zarazna i da bih je pevao(jer nisam seljachina) no offence.......a i nervira me sto pokusava da bude druga GaGa...msm pogledaj stil pesme i kostime i koreografiju ...obrati paznju na pokret rukama preko face...veoma je slican kao GaGin u Poker Face-u...pokusava da bude GaGa xD E pa oces kurac....
@ Ok...xD Onda cemo nas troje xP nmvz ...ima vremena :P
@Lazare PA JBT ODGOVORI MI NA PORUKU...STA ME IGNORISES !! XD ...
@Xendzo ocekuj pm ;)
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nina
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Nina


Female Aries Rat
Broj poruka : 1399
Datum upisa : 2009-09-26
Godina : 28

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 13:17

aha...ma ja sam ljakse i sve..ne vredjaj tudj ukus....
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 17:20

Ej, aj ispljujte i mene malo :D
bash sam raspolozhena da vas pokopavam sve :D
ja nemam zhelju da chujem tu pesmu ali opet...i ja slusham narodnjake. i to upravo sada. i to seku aleksic. dodushe, nju ne volim, al em boli dupe. ne mozhesh se ti provesti za Novu Godinu isto uz narodnjake i uz iskljuchivo stranu muziku... kakva je to nova godina bez kalashnjikova, vlajne, mesechine...???
Ajde ne kakite i ne pravite se fini molim vas :D
nina ti nemoj da se nervirash, nix je takav...chim nisi ista kao on onda si ljax xD
@Nix, kad ti mislish da poshaljesh taj pp? :D
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 18:04

lele pa ako nema njih nema ni zabave.
pih....xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Amélie Poulain-Taky
Gusar
Gusar
Amélie Poulain-Taky


Female Pisces Pig
Broj poruka : 577
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Posao : looking into your dream
Raspoloženje : interesantno..xD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 20:32

meni se ne dopada pesma,kao sto mi se ne dopada nijedna druga slicnog kalupa.
ova zena stvarno ne ume da peva,MADA,makar se trudi da izvede pozoriste kako bi nekoga privukla.GLASOM nikako.xD
.
A pa ne znam,nije bas uvek najvece ludilo uz narodnjake....Tj. uz Cecu,Seku ili ostale ne bih mogla da se provedem ,ali da uz ove uz ove izvorne pesme.
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 20:35

mora imati svacega...
mislim lepo je kad slusas i zabanjake ali nije smak sveta ako puste neki narodnjak...
mrzim kad ljudi pocnu da glume ono ,,jao ja ovo ne mogu da slusam kako je sranje,, bla,bla kao neka deca su....:/
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Amélie Poulain-Taky
Gusar
Gusar
Amélie Poulain-Taky


Female Pisces Pig
Broj poruka : 577
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Posao : looking into your dream
Raspoloženje : interesantno..xD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 20:47

I am not your boyfriend wrote:
mora imati svacega...
mislim lepo je kad slusas i zabanjake ali nije smak sveta ako puste neki narodnjak...
mrzim kad ljudi pocnu da glume ono ,,jao ja ovo ne mogu da slusam kako je sranje,, bla,bla kao neka deca su....:/
dap.
Ako ti se ne dopada,pusti druge ljude da u tome uzivaju.
MEni ne prija,i ne slusam.Ali se ne bunim.
Ali opet ne vidim neku umetnost u pesmi u kojoj se govori o ispijanju,itd..A ove stare narodne ne kritikujem.,
Back to top Go down
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 20:55

Dita wrote:
Ej, aj ispljujte i mene malo :D
bash sam raspolozhena da vas pokopavam sve :D
ja nemam zhelju da chujem tu pesmu ali opet...i ja slusham narodnjake. i to upravo sada. i to seku aleksic. dodushe, nju ne volim, al em boli dupe. ne mozhesh se ti provesti za Novu Godinu isto uz narodnjake i uz iskljuchivo stranu muziku... kakva je to nova godina bez kalashnjikova, vlajne, mesechine...???
Ajde ne kakite i ne pravite se fini molim vas :D
nina ti nemoj da se nervirash, nix je takav...chim nisi ista kao on onda si ljax xD
@Nix, kad ti mislish da poshaljesh taj pp? :D
hteo sam da na ovo boldovano kazem Hahaha i stavim 20 smajlija(vec sam napsao pa izbrisao) izbrisao sam jer nisam video sledecu recenicu....(kalashnjikova, vlajne, mesechine)Mogu da se provedem bez FOLKA,al bez Djurdjevdana ne mogu :))) Djurdjevdaaan je,a ja nisaaam,s onom kojuu volim :)) kalashnjikova, vlajne, mesechine ..pravite razliku izmedju izvorne muzike i turbo folka...ljudi folk cesto nazivaju(uvek nazivaju) NARODNJACI sto je netecno,gle:
IZVORNA MUZIKA-Narodna muzika,srpski obicaj,srpski melos,umetnost,slusaju seljaci(kao ljudi sa sela,oni su ljudi kao i mi)
TURBO FOLK-Turban muzika,turski obicaj,turski melos,kreshtanje,slusaju selajcine(ne kao ljudi sa sela vec seljacina kao karakterna osobina)
Necu ni da posaljem pp
..a za ovu pretposlednju recenicu xDDDDDDDDDDDD ....neee./ako neko voli tokio hotel koji ja ne volim nije ljakse..ako neko voli da igra stategije na kompu a ja ne volim on nije ljakse..ali ako neko slusa narodnjake onda jeste ljakse :) pardon..nije ljakse..ljakse(seljak) je onaj ko slusa izvornu muziku i to ja podrzavam i to je ok (kalashnjikov, vlajna, mesechina,djurdjevdan..) i to je srpska muzika i srpski obicaj i to je u redu... onaj ko slusa Turban-Muziku je SELJACHINA!


Last edited by Nix on 1/5/2010, 21:03; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 20:57

ipak cu poslati pm :P
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 22:00

Duso nixxie ako vec zelis fin da budes,nisu seljaci vec seljani...;)
Meni je vazno da je pesma vesela,da moze da se pevusi.
A sad da li je peva Karleusa ili Madona mene zaboli...:)
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nina
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Nina


Female Aries Rat
Broj poruka : 1399
Datum upisa : 2009-09-26
Godina : 28

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 22:04

ja reko necu vise da se mesam u temu,ali lazo podsetio si me na nesto kad si pomenuo madonu i jk jednu do druge xDD
e sad, npr da je pesmu jk insomnia,otpevala madonna...do sada bi bila veliki hit..
nije slucaj samo za insomniu,nego o bilo kojoj pesmi da je rec...
a za lady gagu...mislite li da i ona nije od nekog sve iskopirala...?
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/5/2010, 22:07

ne znam...Lady Gaga i Katty Pery su mi isteo sranje drugo pakovanje,ali imaju lepe pesme.
KaO STO SAM rekao ja ne gledam ko peva vec kava je pesma
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Amélie Poulain-Taky
Gusar
Gusar
Amélie Poulain-Taky


Female Pisces Pig
Broj poruka : 577
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Posao : looking into your dream
Raspoloženje : interesantno..xD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 01:08

ni ja ne gledam ali problem je sto se meni nijedna takva pesma stvarno ne svidja.
Nije da ja ne slusam JK zato sto je ona okarakterisana kao folk pevacica,vec zato sto njenu muziku ne volim a iz toga potice to da je folk.
zbuniK se,zapetljah se u mislima.xD
Back to top Go down
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 12:31

Amélie Poulain-Taky wrote:
ni ja ne gledam ali problem je sto se meni nijedna takva pesma stvarno ne svidja.
Nije da ja ne slusam JK zato sto je ona okarakterisana kao folk pevacica,vec zato sto njenu muziku ne volim a iz toga potice to da je folk.
zbuniK se,zapetljah se u mislima.xD
++++++++
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 12:39

dobro pola sam skapirao pola nisam....xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 14:50

I am not your boyfriend wrote:
mora imati svacega...
mislim lepo je kad slusas i zabanjake ali nije smak sveta ako puste neki narodnjak...
mrzim kad ljudi pocnu da glume ono ,,jao ja ovo ne mogu da slusam kako je sranje,, bla,bla kao neka deca su....:/
+
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 14:58

Nix wrote:
Dita wrote:
Ej, aj ispljujte i mene malo :D
bash sam raspolozhena da vas pokopavam sve :D
ja nemam zhelju da chujem tu pesmu ali opet...i ja slusham narodnjake. i to upravo sada. i to seku aleksic. dodushe, nju ne volim, al em boli dupe. ne mozhesh se ti provesti za Novu Godinu isto uz narodnjake i uz iskljuchivo stranu muziku... kakva je to nova godina bez kalashnjikova, vlajne, mesechine...???
Ajde ne kakite i ne pravite se fini molim vas :D
nina ti nemoj da se nervirash, nix je takav...chim nisi ista kao on onda si ljax xD
@Nix, kad ti mislish da poshaljesh taj pp? :D
hteo sam da na ovo boldovano kazem Hahaha i stavim 20 smajlija(vec sam napsao pa izbrisao) izbrisao sam jer nisam video sledecu recenicu....(kalashnjikova, vlajne, mesechine)Mogu da se provedem bez FOLKA,al bez Djurdjevdana ne mogu :))) Djurdjevdaaan je,a ja nisaaam,s onom kojuu volim :)) kalashnjikova, vlajne, mesechine ..pravite razliku izmedju izvorne muzike i turbo folka...ljudi folk cesto nazivaju(uvek nazivaju) NARODNJACI sto je netecno,gle:
IZVORNA MUZIKA-Narodna muzika,srpski obicaj,srpski melos,umetnost,slusaju seljaci(kao ljudi sa sela,oni su ljudi kao i mi)
TURBO FOLK-Turban muzika,turski obicaj,turski melos,kreshtanje,slusaju selajcine(ne kao ljudi sa sela vec seljacina kao karakterna osobina)
Necu ni da posaljem pp
..a za ovu pretposlednju recenicu xDDDDDDDDDDDD ....neee./ako neko voli tokio hotel koji ja ne volim nije ljakse..ako neko voli da igra stategije na kompu a ja ne volim on nije ljakse..ali ako neko slusa narodnjake onda jeste ljakse :) pardon..nije ljakse..ljakse(seljak) je onaj ko slusa izvornu muziku i to ja podrzavam i to je ok (kalashnjikov, vlajna, mesechina,djurdjevdan..) i to je srpska muzika i srpski obicaj i to je u redu... onaj ko slusa Turban-Muziku je SELJACHINA!
Al jebiga, imash i turbo folk pesama bez kojih nova godina nije ista. tipa pesme darka filipovica "ona, ona, ona mi je srce slomilaaaaa (xD), ona, ona, ona me u crno zavila..." :P
Tako da se ne slazhem...al svejedno. :D :P
A za tu pretposlednju rechenicu, malko seresh, i mozhda ti to ne vidish ali ja i dalje mislim da sam JA u pravu :pPPpPp
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 15:00

I am not your boyfriend wrote:
mora imati svacega...
mislim lepo je kad slusas i zabanjake ali nije smak sveta ako puste neki narodnjak...
mrzim kad ljudi pocnu da glume ono ,,jao ja ovo ne mogu da slusam kako je sranje,, bla,bla kao neka deca su....:/
imash josh jednu plushchinu:)
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 15:03

Taky ne slazhem se. To ti je kao kad bi rekla "ja mrzim crnachki rep jer ga pevaju crnci" samo shto je u pitanju jedna napumpana drolja. Ona ima dosta hitova i ja lichno ponekad volim da je slusham. Shta je nova godina bez njene pesme "slatka mala" majke vam ga? xD
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 16:38

Tako je Dita.....+
:)))
Ponosim se tobom...xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 22:38

Dita Didijot wrote:
Taky ne slazhem se. To ti je kao kad bi rekla "ja mrzim crnachki rep jer ga pevaju crnci" samo shto je u pitanju jedna napumpana drolja. Ona ima dosta hitova i ja lichno ponekad volim da je slusham. Shta je nova godina bez njene pesme "slatka mala" majke vam ga? xD
bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan bolestan
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime11/6/2010, 22:41

Btw. necemo da se svadjamo zbog ukusa xD ukusi su razliciti xD ...opustenoo :)...kakav bi to svet bio kad bi svi isto voleli :) ...i zato..ZIVELA INSOMNIA XDDDDD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Sponsored content





Kapetan na Brodu Empty
PostSubject: Re: Kapetan na Brodu   Kapetan na Brodu Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Kapetan na Brodu
Back to top 
Page 1 of 30Go to page : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Kapetan na Brodu
» Kapetan na Brodu
» Kapetan na Brodu
» Kapetan na Brodu
» Kapetan na Brodu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!NgS! :: SVASTARA :: GROBLJE :: Kapetan na Brodu-
Jump to: