!NgS!
Dobro došli na Forum National Geographic Senior!
Ulogujte se ili registrujte i zabavite sa nama :)
!NgS!
Dobro došli na Forum National Geographic Senior!
Ulogujte se ili registrujte i zabavite sa nama :)
!NgS!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!NgS!


 
HomeHome  HomeHome  Latest imagesLatest images  GalleryGallery  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  YoutubeYoutube  FacebookFacebook  GoogleGoogle  CHATCHAT  Song Of The WeekSong Of The Week  The Right MixThe Right Mix  

 

 Tem's clan-Rise of the fallen

Go down 
+6
Psycho kid ♥
Rock Princess
Nix
Laza VS Zombies
Tem <3 DaXi
Stefan
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Stefan
Morski vuk
Morski vuk
avatar


Male Sagittarius Dog
Broj poruka : 255
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Posao : sta te briga xP
Raspoloženje : happy

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/13/2010, 23:51

hey ljudi! :)
Bilo bi mi drago da sam sad dosao cisto da se malo raspricam, ali ne mogu dugo da ostanem, a koliko mogu cu da iskoristim da vas iskritikujem!
Zao mi je ali ste me dosta razocarali!
Ne mogu i dalje da poverujem da toliko nemate sta da radite u slobodno vreme, pa trosite to vreme za ogovaranje. Pa neka i ogovarate, nego su teme toga neki clanovi foruma. Ja sam mislio da kao clanovi treba da se drzimo zajedno koliko god mozemo, a ne da se iz razonode medjusobno ogovaramo. Sta da vam kazem?! Ogovarali ste Daxija i Tamaru kao kako oni izigravaju da su zajedno. Kako bi bilo da tako mislimo za svakoga ko se zaljubi u nekoga na ovom forumu? Ni na sta ne bi licilo... I sto je najgore, vama nista nije krivo za ovo. Lepo ste ih izogovarali i izvredjali kada su pokusali da se brane, da vas ja ni ne prepoznajem... Ovo vise nije onakav forum kakav je bio na ngj-u.... Svi su se slagali, a kada bi se posvadjali, bar bi to radili lice u lice i na kraju bi se sve lepo svrsilo... Stvarno, od kad smo napravili ngs, svi su se uobrazili. Zaista nije razlog da se neko ponasa kao da se vazniji i vredniji od nekoga drugog samo zato sto je admin... I nije cudo sto sve vise i vise ljudi napusta ovaj forum.....Jednostavno, razocarali ste me, mnogo...
Eto, nemam vise sta da vam kazem...
Back to top Go down
Tem <3 DaXi
Okoreli gusar
Okoreli gusar
avatar


Female Gemini Pig
Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:02

Stefan wrote:
hey ljudi! :)
Bilo bi mi drago da sam sad dosao cisto da se malo raspricam, ali ne mogu dugo da ostanem, a koliko mogu cu da iskoristim da vas iskritikujem!
Zao mi je ali ste me dosta razocarali!
Ne mogu i dalje da poverujem da toliko nemate sta da radite u slobodno vreme, pa trosite to vreme za ogovaranje. Pa neka i ogovarate, nego su teme toga neki clanovi foruma. Ja sam mislio da kao clanovi treba da se drzimo zajedno koliko god mozemo, a ne da se iz razonode medjusobno ogovaramo. Sta da vam kazem?! Ogovarali ste Daxija i Tamaru kao kako oni izigravaju da su zajedno. Kako bi bilo da tako mislimo za svakoga ko se zaljubi u nekoga na ovom forumu? Ni na sta ne bi licilo... I sto je najgore, vama nista nije krivo za ovo. Lepo ste ih izogovarali i izvredjali kada su pokusali da se brane, da vas ja ni ne prepoznajem... Ovo vise nije onakav forum kakav je bio na ngj-u.... Svi su se slagali, a kada bi se posvadjali, bar bi to radili lice u lice i na kraju bi se sve lepo svrsilo... Stvarno, od kad smo napravili ngs, svi su se uobrazili. Zaista nije razlog da se neko ponasa kao da se vazniji i vredniji od nekoga drugog samo zato sto je admin... I nije cudo sto sve vise i vise ljudi napusta ovaj forum.....Jednostavno, razocarali ste me, mnogo...
Eto, nemam vise sta da vam kazem...
*w* ljubi ga seka <3 (aha nix,ulizujem se bratu,idi crkni)
ili sto bi ja rekla,vas 3-je (nix dita i laza) ste p.ke koje samo gledaju svoju bulju i cekaju da neko okrene ledja pa da ga ogovaraju,ako bi vi nesto uradili za nekoga,bio bi smak sveta,a kao drustvo ste NULA.gorih `drugara` nema.
posto vec moram da crtam...dita: `pa nije tem ja sam vam se divila :))` *ja odem* `jao ona kucka sto psuje po ceo dan nedje da mi unisti 4um` e z.jebala si se brate,4um ti je vec propao,zato sto si ti retardirana u mali mozak zajedno s nixom :D
ali opusteno,nastavite da spamujete,zivela sarada :D
dajte zar stvarno mislite da ce vasi komentari da mi znace,da cu ja da ostavim daxija jel vi ser.te sto je on 97 a on je 1000 puta pametniji i bolji od oboje.
zao mi je sto je 4um crko zbog 2 mamlaza i 1 pi.ke al sta da se radi,bolje je XD
danilo,stefan i jana <33 to je moj klan,a vi crknite :)
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:20

super,super...ajde odete kao sa foruma pa dodjete posle 100 godina i pametujete.
Kako je to strava evo divim vam se.....ali ozbiljno.
Ako vam se ne svidja ogovaranje ne mesajte se u njega...
Mislim ajdete pisete jos malo nece mi biti tesko da vas obrisem ili nesto slicno..mislim ja sam picka zar ne?
:)))
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Nix
Admin Foruma
Admin Foruma
Nix


Male Sagittarius Rat
Broj poruka : 2167
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 27

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:26

Pusti jadnice i jadnike :P necu da reagujem uopste na prozivke :P :P
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:28

aha neka stoji kao trofej tu..:))
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:31

i da,nikad se ne ogovara bez razloga.....;)
mislim znamo Tem je nevina uvek,ona ne sme da se ogovara i ona to nikad ne radi.Ona ti sve kaze u lice bez imalo ironije,uvek je nasmejana smajlijima i tako..:)
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Rock Princess
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Rock Princess


Female Broj poruka : 803
Datum upisa : 2009-09-25
Lokacija : na rock koncertux)
Raspoloženje : happy.

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 00:41

o.o huhuhuxD
ja zaista ne znamm sta se izdesavalo, ali rijesite to privatno, ovako tek unistavate forum.....
baj d vejxD sta radite?:D
Back to top Go down
Psycho kid ♥
Morski vuk
Morski vuk
Psycho kid ♥


Female Libra Pig
Broj poruka : 322
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Lokacija : Da li te stvarno zanima?xD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 09:38

ja samo ne razumem zasto se svadjate?-.-
Back to top Go down
Rock Princess
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Rock Princess


Female Broj poruka : 803
Datum upisa : 2009-09-25
Lokacija : na rock koncertux)
Raspoloženje : happy.

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 11:49

ne razzz. ni jaxD al kako god. sta radite? Mionnitze, kad se ti vracas ?
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 15:12

Mionna ♥ wrote:
ja samo ne razumem zasto se svadjate?-.-
Haha. ja pokushavam da se pomirim a oni skoche na mene. lol
Menjam taktiku. sad sam flegma. :)
Back to top Go down
Nina
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Nina


Female Aries Rat
Broj poruka : 1399
Datum upisa : 2009-09-26
Godina : 28

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 15:50

ne ostavljam komentar na ovo....
@dita i nix:hajde da ne pricamo vise o mojim snovima... xDDD
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:15

svadja je bila i prosla mislim ni nije bila svadja,lol...xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:16

Nina Swan wrote:
ne ostavljam komentar na ovo....
@dita i nix:hajde da ne pricamo vise o mojim snovima... xDDD
yes, let's xDDD
Back to top Go down
Dita
Okoreli gusar
Okoreli gusar
Dita


Female Gemini Pig
Broj poruka : 2461
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 28
Posao : Nolajfovanje <3

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:17

I am not your boyfriend wrote:
svadja je bila i prosla mislim ni nije bila svadja,lol...xD
haha, i bila i proshla...al neko opet zapochne. taman se sve smiri a ono ispochetka prazno
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:21

ma ne dodju posle 200 godina i sad tu kao njima se ne svidja bla,bla
pa idi na stari NGJ
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:28

tmao ja dovodim clanove ovde...xD
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 16:33

Tem <3 DaXi wrote:
Stefan wrote:
hey ljudi! :)
Bilo bi mi drago da sam sad dosao cisto da se malo raspricam, ali ne mogu dugo da ostanem, a koliko mogu cu da iskoristim da vas iskritikujem!
Zao mi je ali ste me dosta razocarali!
Ne mogu i dalje da poverujem da toliko nemate sta da radite u slobodno vreme, pa trosite to vreme za ogovaranje. Pa neka i ogovarate, nego su teme toga neki clanovi foruma. Ja sam mislio da kao clanovi treba da se drzimo zajedno koliko god mozemo, a ne da se iz razonode medjusobno ogovaramo. Sta da vam kazem?! Ogovarali ste Daxija i Tamaru kao kako oni izigravaju da su zajedno. Kako bi bilo da tako mislimo za svakoga ko se zaljubi u nekoga na ovom forumu? Ni na sta ne bi licilo... I sto je najgore, vama nista nije krivo za ovo. Lepo ste ih izogovarali i izvredjali kada su pokusali da se brane, da vas ja ni ne prepoznajem... Ovo vise nije onakav forum kakav je bio na ngj-u.... Svi su se slagali, a kada bi se posvadjali, bar bi to radili lice u lice i na kraju bi se sve lepo svrsilo... Stvarno, od kad smo napravili ngs, svi su se uobrazili. Zaista nije razlog da se neko ponasa kao da se vazniji i vredniji od nekoga drugog samo zato sto je admin... I nije cudo sto sve vise i vise ljudi napusta ovaj forum.....Jednostavno, razocarali ste me, mnogo...
Eto, nemam vise sta da vam kazem...
*w* ljubi ga seka <3 (aha nix,ulizujem se bratu,idi crkni)
ili sto bi ja rekla,vas 3-je (nix dita i laza) ste p.ke koje samo gledaju svoju bulju i cekaju da neko okrene ledja pa da ga ogovaraju,ako bi vi nesto uradili za nekoga,bio bi smak sveta,a kao drustvo ste NULA.gorih `drugara` nema.
posto vec moram da crtam...dita: `pa nije tem ja sam vam se divila :))` *ja odem* `jao ona kucka sto psuje po ceo dan nedje da mi unisti 4um` e z.jebala si se brate,4um ti je vec propao,zato sto si ti retardirana u mali mozak zajedno s nixom :D
ali opusteno,nastavite da spamujete,zivela sarada :D
dajte zar stvarno mislite da ce vasi komentari da mi znace,da cu ja da ostavim daxija jel vi ser.te sto je on 97 a on je 1000 puta pametniji i bolji od oboje.
zao mi je sto je 4um crko zbog 2 mamlaza i 1 pi.ke al sta da se radi,bolje je XD
danilo,stefan i jana <33 to je moj klan,a vi crknite :)
AJD JOS 6 DANA PA DODJI OPET DA ME ZASMEJAVAS MALO,OK?
NEMOJ DA ME IZNEVERIS....:)
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Stefan
Morski vuk
Morski vuk
avatar


Male Sagittarius Dog
Broj poruka : 255
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Posao : sta te briga xP
Raspoloženje : happy

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 17:23

I am not your boyfriend wrote:
super,super...ajde odete kao sa foruma pa dodjete posle 100 godina i pametujete.
Kako je to strava evo divim vam se.....ali ozbiljno.
Ako vam se ne svidja ogovaranje ne mesajte se u njega...
Mislim ajdete pisete jos malo nece mi biti tesko da vas obrisem ili nesto slicno..mislim ja sam picka zar ne?
:)))
sta ono sto sam ja dolazio ranije svaki dan, to se ne vazi? isti i za tem? i zato sto je ona otisla, to vama daje pravo da je vi ogovarate, ha?
Ovo sto sam obojio crvenom je upravo ono sto sam vec rekao. Ti si sad admin i kad god ti neko kaze nesto sto se tebi ne svidja ti ga jednostavno obrises. A sta je sada Tem pogresno rekla, pa je banovana na 6 dana? Branila se jer ste je vi ogovarali. Onda ste je vi opsovali, ona je vratila i sad je banovana?! Gde je tu logika...? I sta, sad cete i mene da banujete jer iznosim svoje mishljenje? Da ti Lazo nisi admin, drugacije bi se ponasao...
I am not your boyfriend wrote:
i da,nikad se ne ogovara bez razloga.....;)
mislim znamo Tem je nevina uvek,ona ne sme da se ogovara i ona to nikad ne radi.Ona ti sve kaze u lice bez imalo ironije,uvek je nasmejana smajlijima i tako..:)
sta, imali ste neko opravdanje da ogovarate Tamaru i Daxija?
I ja nisam rekao da ona uvek govori svima u lice sta misli, vec da je uopsteno bilo tako. Jer je u pocetku samo Kapetan bio admin i nisu se ostali pravili vazni...
Back to top Go down
Stefan
Morski vuk
Morski vuk
avatar


Male Sagittarius Dog
Broj poruka : 255
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Posao : sta te briga xP
Raspoloženje : happy

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 17:55

ako mislis na nas kako ser*mo, onda da ti kazem da nisam ni na koga konkretno mislio kada sam rekao da se forum raspada...
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:02

ok evo nek odluce svi da li hoce da me menjaju kao admina ili ne...
sta oces i licnu kartu mozda za ogovaranje?
pa nismo coveka ubili i nemoj previse da se unosis nije ti ovo pravi zivot necu da izgubim nekog bez koga necu da zivim ako ga ogovaram...
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Rock Princess
Moderator Foruma
Moderator Foruma
Rock Princess


Female Broj poruka : 803
Datum upisa : 2009-09-25
Lokacija : na rock koncertux)
Raspoloženje : happy.

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:03

pretpostavljam da si mislio na neke clanove ovog foruma, iako ne shvatam sta se desilo.
jer ne bi bez razloga govorio da ovo vise nije onaj ngj, i da se raspada.....
neam pojma, kako god, iako mozda grijesim, prestanite vise, cinii mi se da ste se bili smirili, i sta sad, ponovo cetee?
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:03

CITIRAM:,,A sta je sada Tem pogresno rekla, pa je banovana na 6 dana? Branila se jer ste je vi ogovarali.,,
****
Branim se i ja,mislim ja sam picka mislim zar picke to ne rade,a?
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Stefan
Morski vuk
Morski vuk
avatar


Male Sagittarius Dog
Broj poruka : 255
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Posao : sta te briga xP
Raspoloženje : happy

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:12

samo zato sto je otisla sa foruma ne znaci da njoj nije vazno da li je vi ogovarate.
I od cega se ti branis lazo? od nekoga ko se brani od tebe jer si ti prvi poceo da je ogovaras?!
I banuj me ako ti bas toliko znaci.
Back to top Go down
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:16

pa ne znaci mi,ali zar nismo zavrsili?
bbrnaim se od nje?
ti je brani slobodno,ok sestra ti je,ali ja necu sa tobom da se svadjam...ona je to sama rekla
CITIRAM TEM: ,,dajte zar stvarno mislite da ce vasi komentari da mi znace,,
Zasto se onda uopste ti opterecujes time?
ako cu nekog da ogovaram to je moja stvar
ako me neko mrzi to je njegova stvar
ako sam los covek to je opet moja stvar.
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Laza VS Zombies
Admin Foruma
Admin Foruma
Laza VS Zombies


Male Taurus Pig
Broj poruka : 1075
Datum upisa : 2009-09-25
Godina : 29
Lokacija : PnM
Posao : Ovaj...ammm.....djak?
Raspoloženje : pa smorno i zeldjeno..xDD

Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime11/14/2010, 18:16

rado bih se prepirao sa tobom,ali imam domaci
Back to top Go down
http://ng-senior.forumsr.net
Sponsored content





Tem's clan-Rise of the fallen Empty
PostSubject: Re: Tem's clan-Rise of the fallen   Tem's clan-Rise of the fallen Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Tem's clan-Rise of the fallen
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!NgS! :: SVASTARA :: GROBLJE :: Tem's clan-Rise of the fallen-
Jump to: